• LR ürünleri
  Avrupa' nin onde gelen dogrudan pazarlama sirketlerinden olan LR Health & Beauty Systems 1985 yilinda Almanya' da kurulmus bir Alman firmasidir. LR Türkiye 2004 yilindan itibaren de faaliyetlerine Türkiye pazarinda devam etmektedir. LR kozmetik bütün dünyada 300.000' in üzerindeki LR is ortagi ile dogrudan pazarlama sektorundeki onemli oyunculardan birisidir. Ayrýca LR Health and Beauty Systems dünyanin en buyuk aloe vera ureticileri arasinda yer almaktadir.

  lr nedir
  Aloe vera lr ürünleri Dermatest gibi uluslararasi labratuarlar tarafindan test edilir, ayrica ilgili bakanlik izinlerine de sahip olarak Almanya' dan ürünlerini ithal eder. LR ürünleri Almanya' daki fabrikada üretilir ve buradan bütün dünyaya gönderilir. LR kozmetik ve LR aloe vera ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. Ayrica LR üyelik ile ekibinizi kurup ek gelir de elde edebilirsiniz.

  LR ürünleri kozmetikten parfume, cilt bakimindan gida takviyelerine, anti-aging ürünlerinden sac bakimina kadar yüzlerce secenek sunar. Saglikli ve guvenilir LR aloe vera ve LR kozmetik ürünleri icin LR aloe vera üyelik alarak tanisabilirsiniz. Aloe vera LR üyelik ile ekibinizi kurup, aile butcenize katkida bulunabileceginiz bir ek gelir elde edebilirsiniz. LR kozmetik üyelik aylik kota ve stok tutma sarti gerektirmez.

  LR kozmetik üyelik ile gelir elde eden yüzlerce LR is ortagi var, siz de ekibimize katilip hemen kazanmaya baslayabilir, kendi lr basari hikayenizin kahramani olabilirsiniz.

  LR kozmetik üyelik ile dogrudan satis yöntemiyle hemen calismaya baslayip, ek gelir kazanabilirsiniz; ayni zamanda saglikli ve guvenilir LR ürünleri kullanicisi olabilirsiniz.
   
  Giris aidati veya üyelik ücreti ödemeden, LR bagimsiz is ortagi olarak:

  * Calisma zamaninizi siz belirleyin (part-time, tam zamanli, evden calisma...)
  * Aylik kota veya stok zorunlulugunuz yok
  * Alis fiyati üzerinden %40 kar ile ürün satin
  * Ekibinizdeki is ortaklarinizin satislari üzerinden prim kazanin
  * Aylik yaklasik 15.000 TL' lik bir ciroya ulasinca Opel Corsa/Renault Clio sirket aracina binin
  * Ücretsiz egitim ve kamplara katilin
  * Belirli bir seviyeden sonra ekibinizi miras olarak birakin


  LR üyelik ile riskiniz yok cünkü LR aloe vera üyeligi sizi mali bir taahhüt altina sokmaz, kota zorunlulugu olmaz, stok tutmaniz istenmez, ileriye yönelik borclandirmaz. Calistiginiz kadar kazanirsiniz. LR aloe vera üyelik ile indirimli ürün satin alabilir veya ekibinizi kurup gelir elde etmeye baslayabilirsiniz. LR kayit talebi icin www.aloeveraisfirsati.biz sitesindeki LR Üyelik Bilgi Formu' nu doldurmaniz yeterli.

  LR ürünleri sagliklidir cünkü üstün Alman kalitesi ile üretilen LR ürünleri, bircok uluslararasi sertifika ve bakanlik izinleri ile size ulasir. LR kozmetik ve LR aloe vera ürünleri güvenle kullanilabilir. LR ürünleri bilgi, üyelik ve LR aloe vera üyelik icin www.aloeveraisfirsati.biz sitesindeki LR Üyelik Bilgi Formu' nu doldurabilirsiniz.

  LR firmasi güvenilirdir cünkü LR Health and Beauty 1985 yilindan beri Almanya' da, 2004' ten itibaren de Türkiye' de faaliyet göstermektedir.
   
  LR üyelik pazarlama plani adil ve seffaftir; cok calisanin cok, az calisanin az kazandigi adil bir sistemdir. LR nedir ögrenmek ve LR kozmetik üyelik kayit talebi icin www.aloeveraisfirsati.biz sitesindeki LR Üyelik Bilgi Formu' nu doldurabilirsiniz.

  Geleceginizi sansa birakmayin. LR kozmetik üyelik ile aile bütceniz icin ek gelir yaratma firsatini yakalayin.

  LR aloe vera üyelik ile kaliteli LR ürünleri kullanicisi olun, ayrýca ekibinizi kurup hep birlikte kazanmaya baslayin.


  LR nedir ögrenmek, LR ürünleri ve LR aloe vera üyelik hakkinda daha fazla bilgi almak icin www.aloeveraisfirsati.biz sitesindeki LR Üyelik Bilgi Formu' nu doldurmaniz yeterli.


  27 commentaires


  Suivre le flux RSS des articles de cette rubrique
  Suivre le flux RSS des commentaires de cette rubrique